• Sobota, 13 kwietnia 2024

Płytki Pamesa to synonim stylu i jakości

Pamesa jest hiszpańskim producentem glazurniczych wyrobów, który się zalicza do czołówki firm, które reprezentują tę branże. Kilka lat temu podbił on serca oraz wnętrza użytkowników zachwyconych na całym świecie. Od jakiegoś czasu jest również jedną z wybieranych najczęściej marek w naszym kraju. Hiszpański gigant zapracował na swój sukces, jak i także na zaufanie klientów dzięki jakże wysokiej jakości swoich wyrobów. Pamesa płytki charakteryzują się niebywałą trwałością oraz także odpornością na zniszczenia. Dzięki temu stosowane mogą być na ścianach oraz posadzkach w zasadzie we wszystkich pomieszczeniach. Można ich używać także na zewnątrz. Te wyroby stały się także synonimem szyki oraz elegancji, gdyż producent zadbał o przemyślany oraz nietuzinkowy design naszych produktów.

Pamesa sięga także po takie materiały jak glazura, gres czy też terakota proponując bardzo szeroki wybór w zakresie rozmiaru płytek. W ofercie producenta hiszpańskiego znajdziemy wyroby w rozmiarach od 20x20 aż do 60x120. Dzięki temu jest możliwe znalezienie opcji, która odpowie najlepiej na nasze potrzeby oraz także oczekiwania. Do tego dopasuje się do reszty naszej aranżacji naszego domu czy też mieszkania.

Wymarzona kuchni jest w zasięgu ręki

Nie ma żadnych wątpliwości, że kuchnia to pomieszczenie, które jest możliwie najbardziej eksploatowane. Tryskający olej, spadające naczynia oraz spora ilość wody przyczynić się mogą do uszkodzenia ścian oraz posadzki. Dobra wiadomość jest jednak taka, że płytki Pamesa zaprojektowane zostały z myślą o absolutnie każdych warunkach, dlatego też bez obaw stosowane mogą być także w kuchni. Wyroby producenta z Hiszpanii są także bardzo łatwe w czyszczeniu. Jest to zaleta niewątpliwa. W ofercie producenta Pamesa znajdziemy płytki, które są wykonane między innymi z marmuru oraz kamienia. Dopasują się idealnie do każdej kuchni i to niezależnie od tego, w jakim została urządzona stylu.

Stylowa łazienka oraz odporna na zniszczenia

Posadzka oraz podłoga, a nawet i sufit w naszej łazience, tak samo jak w kuchni, są narażone na działania bardzo dużej ilości wody oraz także wilgoci. Płytki Pamesa to doskonały wybór także jeśli chodzi o wykończenie tego pomieszczenia. Dzięki wysokiej jakości odporne są na negatywny wpływ zewnętrznych czynników, co pozwala nam się cieszyć naprawdę doskonałym stanem podłogi oraz ścian przez bardzo długie lata. Producent hiszpański oferuje szeroki wybór łazienkowych płytek, które występują w różnych kolorystycznych wersjach oraz także stylach.

Dla małych łazienek poleca się płytki Pamesa w kolorze jasnym, białym czy też beżowym. Dzięki temu przestrzeń pozostanie powiększona optycznie. Inną zaletą tegoż rozwiązania jest chociażby uzyskanie efekt sterylności oraz świeżości, co biorąc pod uwagę funkcję łazienki, jest niezmiernie wskazane. Warto jednak przełamać biel przy pomocy płytek o bardzo żywych kolorach czy też wzorach. W ten sposób podkreślimy gust domowników oraz także charakter.

modnalazienka.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz