• Piątek, 19 lipca 2024

Sekret, który sprawi, że twoje sportowe ubrania będą wyglądały cholernie fajnie

Słuchajcie, mężczyźni. Chociaż powszechnie popieramy używanie rajstop kompresyjnych bez szortów (chyba, że jesteś z rosyjskiego baletu), istnieje sposób, aby sprawić, by dzisiejsza odzież sportowa wyglądała stylowo, nie wyglądając jak chodzący billboard Nike lub Adidasa.

Odkąd odzież sportowa przeszła z siłowni na scenę rekreacyjną, projekty stały się czystsze, ostrzejsze i bardziej techniczne. Odzież sportowa nie jest już tak niebezpieczna, jak kiedyś, ale nadal istnieją zasady, dzięki którym możesz stworzyć fajny strój na co dzień.

Krok pierwszy: usuń okruchy chipsów (lub, jeszcze lepiej, naucz się przenosić jedzenie z opakowania do ust bez rozlewania, ty zwierzaku). Krok drugi: przeczytaj nasz przewodnik po tym, jak nosić sportowe ubrania na co dzień i dać czadu.

Na górze zachowaj sportowy styl

Nie ma nic prostszego niż to. Ta kurtka, która wydawała Ci się odpowiednia tylko na stok? Bluza, którą nosisz tylko po to, by w zimne poranki przejść z sypialni do łazienki? Kolekcja t-shirtów, która tak się rozrosła, że grozi zagarnięciem terytorium w sąsiedniej szufladzie? Wszystkie one są doskonałymi kandydatami do stworzenia idealnego, sportowego stylu casual.

Kurtki

To Twoja szansa, aby wprowadzić do swojej szafy na stałe cały sprzęt określany jako "techniczny". Jeśli wygląda, jakbyś mógł się w niej wspiąć na górę, noś ją na ulicy. Kurtka typu bomber to również dobry wybór, szczególnie jeśli jest w nieoczekiwanym kolorze lub z luksusowego materiału, podobnie jak kurtka sportowa. Zwróć uwagę na ciekawe elementy, takie jak dodatkowe zamki błyskawiczne, fantazyjne przeszycia i sportowe prążki.

Bluza

Projektanci uwielbiają teraz bluzy z wyższej półki. Zgarnij ją prosto z wybiegu, jeśli chcesz mieć coś haute i high-end lub, jeśli markowy ekshibicjonizm nie jest w Twoim guście, weź coś niedrogiego z szafy i zrób to elegancko. Z kapturem lub bez, prawie wszystko jest na miejscu - ale trzymaj się dopasowanych elementów, aby uniknąć niechlujnego, niechlujnego wyglądu. Zblokowane kolory tworzą chłodny, czysty i minimalny efekt, który sprawdza się szczególnie dobrze w przypadku odzieży sportowej.

Tees

Tutaj może być wszystko. Dopasowane są dobre. Monochromatyczne są fajne. Ciekawe wzory lub elementy graficzne są również mile widziane. Jeśli celem jest wyglądać bez wysiłku, trudno wyobrazić sobie coś bardziej bezwysiłkowego niż t-shirt.

osoba w szarych dresach sportowych i trampkach

Nisko osadzony

Ok, to rzeczywiście jest łatwiejsze niż górna połowa. W dolnej części masz tylko dwie proste opcje: spodnie i szorty. Marzyłaś o tym, żeby móc nosić bluzy w miejscach publicznych i ten dzień wreszcie nadszedł. Alleluja. Z drugiej strony, jeśli czujesz się odważna, możesz wyjść poza sportowe kroje i tkaniny i połączyć sportową odzież na górze z czymś bardziej dopasowanym na dole.

Spodnie

Słodkie, słodkie spodnie dresowe. Jakże tęskniłyśmy za dniem, w którym nie trzeba już było ukrywać Cię przed potępiającymi spojrzeniami świata. Jednak stara, zniszczona para, w której chodzisz na siłownię, nie wystarczy. Poszukaj spodni dresowych, które są wąskie i miękkie, z elastycznymi mankietami. Najlepiej sprawdzają się podstawowe kolory, czyste kroje i minimalne detale. Dopasuj kolor górnej części, aby uzyskać elegancki, monochromatyczny efekt. Jeśli masz ochotę na odwagę, widzieliśmy sportową odzież połączoną ze skórą i dopasowanymi spodniami. Taki styl jest trudniejszy do zrealizowania, jeśli nie przechadzasz się po wybiegu, ale spróbuj, jeśli masz ochotę na wyzwanie.

Szorty

Wygodne. Zrelaksowane. Sportowe. Młodzieżowe. Fajny. To są słowa, które chcesz osiągnąć. Zasadniczo, Twoje szorty powinny wyglądać jak skrócona wersja Twoich spodni dresowych. Postępuj zgodnie z tymi samymi zasadami, ale z nieco mniejszą ilością materiału, i jesteś złoty.

mężczyzna w butach sportowych nike

Na nogach

Nie oszczędzaj na obuwiu. Po całej Twojej ciężkiej pracy na górze, to właśnie tutaj wszystko może się posypać. Zamiast traktować buty jako dodatek, starannie wybierz parę, która podniesie rangę Twojego stroju. Twoje buty są kluczową częścią procesu - wykończeniem, które mówi "Nie, nie było okruchów Doritos na mojej klatce piersiowej tuż przed tym... Naprawdę to przemyślałam i wyglądam cholernie dobrze".

Buty

Sneakersy. Oczywiście. To jedna z tych rzadkich okazji stylistycznych, dla których żyjemy, kiedy moda spotyka się z funkcjonalnością, a chłód z wygodą. Możesz tu zrobić, co tylko chcesz, byle tylko Twoje buty były czyste. Wysokiej klasy high top'y sprawdzą się tak samo dobrze jak eleganckie, prostsze low top'y czy sportowe buty gimnastyczne. Punkty bonusowe za eksperymenty ze skórą i innymi bujnymi lub niezwykłymi materiałami. Jeśli czujesz się zagubiony w tym wszystkim, pokornie sugerujemy sprawdzić kolejne poradniki, które pozwolą ci uzupełnić twoją sportową szafę.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz