• Piątek, 21 czerwca 2024

Aktówka męska na prezent – jak dopasować do stylu?

Twój współmałżonek dostał ostatnio awans, a Ty ciągle zastanawiasz się, co podarować mu w prezencie? Rozpoczynasz nowy etap w swoim zawodowym życiu i startujesz z kolejną pracą? Szukasz uniwersalnego, ale zarazem i ponadczasowego upominku dla najbliższej Ci osoby? W każdym z powyższych przypadków oraz w szeregu innych doskonale sprawdzi się inwestycja w aktówkę. W rekomendowanych sklepach z galanterią skórzaną takich jak przykładowo janpolbis.pl do wyboru mamy tak damskie modele, jak i męskie, lecz w niniejszym poradniku zdecydowanie więcej uwagi poświęcimy tej drugiej grupie eleganckich toreb. A zatem, jakie są typy aktówek dla panów? Sprawdź poniżej.

Dla biznesmanów

Jeżeli Twój mężczyzna to typowy przedsiębiorczy duch, nawet nie rozważaj kupna innego typu torby niż klasyczna aktówka formalna w stylu biznesowym. Takie warianty męskich neseserów bazują na prostym designie – usztywniana konstrukcja, delikatne płaty skóry naturalnej skrupulatnie ze sobą zszyte, nierzadko odręcznie, co sprawia, że torba prezentuje się nienagannie, jest praktyczna, ale też i bardzo efektowna. Ponownie wracając do strony janpolbis.pl, można zauważyć, że w kategorii akurat tradycyjnych aktówek męskich wydziela się całą masę przeróżnych projektów zróżnicowanych pod kątem kolorystycznym ale i także gabarytowym. Nasza złota rada- nie patrz na to, co osobiście Tobie przypadło do gustu, lecz zdecyduj się na taki odcień, który doskonale sprawdzi się u osoby obdarowywanej. Pomyśl, w jakich barwach dominują garnitury czy pary obuwia widniejące w garderobie Twego małżonka, czy partnera. W szczególności mile widziane są aktówki męskie zrobione z w pełni naturalnych skór, bez domieszek eko materiałów.

Dla lubiących styl smart casual

Rewelacyjną alternatywą okazują się torby w stylu półformalnym, które nie są zwykłymi aktówkami dostępnymi w standardowych sieciówkach, ale też nie wpisują się w nieco sztywny biznesowy dress code. To złoty środek między stylem sportowo-miejskim i modą uliczną, a klasycznym designem oficjalnym. Torby tego rodzaju idealnie nadają się do stylowych marynarek i eleganckich koszul łączonych w nowoczesny sposób z luzackimi dżinsami i trampkami. Aktówki w omawianej postaci najlepiej, aby były produktami ze skóry naturalnej, bowiem galanteria naturalna nie tylko ładniej się prezentuje, lecz również jest o wiele praktyczniejsza. Takie aktówki mogą być sztywne w swej konstrukcji, ale często to także zwykłe, „miękkie” modele, jakie niekoniecznie trzeba dopasowywać do eleganckiego stroju. Niesamowite wrażenie robią torby w tej stylistyce zdobione metalowym wykończeniem czy z wielkimi kieszeniami zewnętrznymi.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Zostaw komentarz