• Poniedziałek, 23 maja 2022

Powiększanie ust

Praktycznie każda kobieta marzy o tym, by mieć piękne usta. Pełne, widoczne, podkreślające wygląd twarzy usta to marzenie, jednak nie każda kobiet może się takimi ustami poszczycić. Okazuje się, że nadal wiele Pań jest przekonanych, że ich usta są zbyt małe, wąskie, asymetryczne, sprawiają, że wygląd twarzy będzie smutny. Dlatego właśnie z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej, dzięki którym będzie można tym problemom zaradzić i pomóc w osiągnięciu wymarzonego kształtu czy wyglądu ust. Takim najczęściej stosowanym wypełniaczem jest kwas hialuronowy. Wstrzyknięcie sprawi, że usta robią się nawilżone, pełniejsze, poprawia się w znaczący sposób kontur oraz kolor. Także zmarszczki wokół ust są mniej widoczne, a to sprawia, że skóra może wyglądać na młodszą i lepiej wygładzoną. Zobacz więcej na: milden.com.pl

Jakie są przeciwskazania do realizowania powiększania ust?

Podstawowe przeciwwskazania, które będą dyskwalifikować pacjenta do realizowania takiego zabiegu to takie kwestie jak choroby nowotworowe, stany zapalne na skórze, wrażliwość na działanie kwasu hialuronowego. Tak samo jak przy innych zabiegach medycyny estetycznej również kobiety w ciąży oraz karmiące piersią nie mogą sobie pozwolić na zabieg związany z wypełnianiem ust kwasem hialuronowym. 

modelowanie ust

Jak długo może trwać taki zabieg? 

Najczęściej zabieg będzie mógł się zamknąć w ciągu 10 minut. Do tego należy jeszcze doliczyć czas jaki będzie potrzebny na znieczulenie i będzie to w sumie około 20 minut. Zabieg tego typu będzie polegał na tym, że wstrzykiwany jest kwas hialuronowy w formie żelowej przez użycie bardzo cienkiej igły w to miejsce, gdzie będzie chciało się realizować korekcje. U pacjentów, którzy są szczególnie wrażliwi na ból będzie można stosować znieczulenie miejscowe przed takim zabiegiem. Po tym zabiegu jeszcze dodatkowo pojawić się może zaczerwienienie oraz obrzęk, które mniej więcej po 2 dnia mijają. 

Efekty są natychmiastowe

Pacjent, który na taki zabieg się zdecyduje nie musi czekać aż pojawiają się efekty, ponieważ są one właściwie widoczne natychmiastowo. Rezultat będzie się mógł utrzymać mniej więcej przez okres od 9 do 12 miesięcy. Trwałość będzie uzależniona od obszaru jaki będzie przeznaczony na wykonanie zabiegu, a także od wieku pacjenta czy trybu życia a więc palenie papierosów, silne nasłonecznianie się czy solarium to czynniki, które mogą sprawić, że efekty będą krócej się utrzymywały. 

Po tym jak zabieg będzie wykonany trzeba także myśleć o odpowiedniej pielęgnacji. Dlatego unikać powinniśmy dużego wysiłku fizycznego, nie powinniśmy się także narażać na działanie promieni słonecznych oraz nadmiernego zimna czy też korzystać z sauny albo solarium. Dobrze będzie unikać ekspozycji na słońce, by uniknąć w ten sposób przebarwień. Nie powinniśmy także dotykać i masować miejsc, gdzie zabieg był wykonywany. Zastosowanie się do tych kilku spraw może się okazywać istotne, ponieważ dzięki temu będzie można oczekiwać, że uda się osiągnąć doskonały efekt estetyczny takiego zabiegu i usta będą wyglądać doskonale.

Sprawdź więcej informacji na: este-ort-allexa.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz