• Piątek, 21 czerwca 2024

Wielki powrót futer. Pojawiają się jako element wystroju wnętrz

Kiedyś cenione, później krytykowane, teraz futra przeżywają swój renesans. Pojawiają się nie tylko jako część stylizacji, ale także jako element wystroju wnętrz np. jako dywany, pledy czy poduszki.

- Futra sprawiają, że nasze wnętrza wyglądają bardzo ekskluzywnie. Podkreślają charakter pokoju i dzięki dobremu dobraniu koloru możemy wzbogacić wnętrze – mówi newsrm.tv Katarzyna Zadrożna, właścicielka firmy  Fur Designe.

Jak wyjaśnia Katarzyna Zadrożna produkty z futer naturalnych używane w domach to nie tylko luksusowy styl, ale coraz częściej docenia się ich właściwości jako naturalnych odpromienników, które ograniczają wpływ promieniowania geopatycznego i elektromagnetycznego emitowanego przez większość urządzeń elektrycznych w domu oraz kabli, transformatorów elektrycznych, telefonów komórkowych itp.

Dodatki do wnętrz

Katarzyna Zadrożna dodaje również – W Polsce istnieje długa tradycja używania futer owczych i baranich jako dywanów w domach. Wnosiły one ciepło do pomieszczeń. Popularne na polskich podłogach były również futra kozie. Naturalne futra baranie i owcze w bajecznych kolorach wspaniale sprawdzają się również w pomieszczeniach dla dzieci oraz wykorzystywane są jako specjalne kocyki dla dzieci w wózkach chroniące przed zimnem i wiatrem. Materiał ten nie powoduje alergii, dlatego często zamawiany jest przez mamy dla swoich pociech w Austrii i Niemczech. Teraz będziemy popularyzować ten produkt w Polsce.

Źródło: newsrm.tv

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz