• Poniedziałek, 26 lutego 2024
Dom

Wanna z hydromasażem - luksus czy praktyczne rozwiązanie dla każdego miłośni​ka kąpieli?

Pomimo ogromnej popularności pryszniców, w naszym społeczeństwie nie brakuje miłośników tradycyjnych kąpieli w wannie. Jej posiadanie pozwala na chwilę relaksu, odpoczynku oraz odprężenia, których nie znajdziemy podczas brania szybkiego prysznica. Osoby, które nie wyobrażają sobie codzienności bez długich kąpieli w pachnącej pianie, powinni poważnie rozważyć zakup wanny z hydromasażem, która pozwoli czerpać im jeszcze więcej przyjemności z korzystania z wanny.

Dlaczego warto posiadać wannę z hydromasażem?

Wanna z hydromasażem to rozwiązanie wprost stworzone dla wszystkich miłośników dłuższych kąpieli w wannie. Oprócz standardowej możliwości wzięcia długiej, relaksującej kąpieli, oferuje także masaż, który pozwoli lepiej się odprężyć, zrelaksować oraz zadbać o skórę. To swoista namiastka prawdziwego salonu SPA, którą każdy z nas może stworzyć w swojej własnej domowej łazience. Wbrew bowiem pozorom, wanna z hydromasażem nie jest rozwiązaniem przeznaczonym tylko dla najbogatszych. Istnieje wiele korzyści, dla których jej zakup może okazać się fantastyczną inwestycją, z której skorzysta każda sobą, która już teraz nie wyobraża sobie swojego życia bez tradycyjnych kąpieli.

Kąpiele wodne są niezwykle uniwersalne - mogą z nich korzystać osoby w każdym wieku, począwszy od dzieci, a kończąc na seniorach. Kąpiel w wannie z hydromasażem pozytywnie wpływa na nastrój, dodaje energii życiowej oraz pobudza do działania. Jej zalety szczególnie docenimy po długim, męczącym dniu, kiedy potrzebujemy chwili dla siebie oraz chcemy oczyścić umysł i ciało z nagromadzonego stresu. Regularne korzystanie z hydromasażu pozytywnie wpływa także na odporność pozwalając zachować ją na wysokim poziomie. Nie bez znaczenia pozostaje także jej pozytywny wpływ na skórę, co docenią nie tylko kobiety.

Rodzaje hydromasażu i funkcjonalność nowoczesnych wanien z hydromasażem 

Ogromne zainteresowanie współczesnych miłośników długich kąpieli poskutkowało powszechną dostępnością wanien wyposażonych w specjalne systemy hydromasażu. Szeroki ich wybór znaleźć można w ofercie znanej i cenionej w branży łazienkowej marki Roca. Na szczególną uwagę zasługują jej dwa autorskie programy hydromasażu - Smart WaterAir Plus i Effects Gold. Oba opierają się o masaż wodny i powietrzny, a wyposażone w nie wanny to nowoczesne rozwiązania idealnie przystosowane do użytkowania w warunkach domowych, dostępne w przystępnych cenach.

Smart WaterAir Plus to podstawowy system hydromasażu dostępny w ofercie marki Roca. Jest sterowany za pomocą specjalnych czujników dotykowych wbudowanych w warstwę akrylu. Oferuje masaż wodno-powietrzny oraz oświetlenie LED, które pozwala łączyć masaż z chromoterapią. W ten system wyposażona jest m. in. wanna z hydromasażem Linea o wymiarach 1700 x 750 x 430 mm. System Effects Gold, oprócz bazowej funkcjonalności dostępnej w ramach systemu Smart WaterAir Plus, dysponuje funkcją podtrzymywania temperatury wody oraz autoczyszczenia. Znaleźć go można w wannach akrylowych z kolekcji Vita.

Artykuł partnera

Komentarze (0)

Zostaw komentarz