• Środa, 22 maja 2024
Dom

Typy remontowe Polek w oparciu o test MBTI

W oparciu o badanie na temat stylów remontowych Polaków, przeprowadzone na zlecenie marki PORTA DRZWI, stworzono quiz osobowości, który pozwoli odpowiedzieć na pytanie jakim typem remontowym jest każda z nas. 

Typologię osobowości, na której zbudowaliśmy quiz, stworzono w oparciu o test MBTI. Jest to teoria bazująca na koncepcji osobowości Carla Junga, opracowana i uzupełniona przez amerykańskie badaczki Isabel Briggs Myers i Katharine Cook Briggs. Opiera się na hierarchii poszczególnych preferencji w każdym typie osobowości. Preferencjami są tu pary przeciwstawnych cech. Na podstawie testu wyłoniono 4 typy charakterologiczne remontujących Polek: uporządkowana pragmatyczka, emocjonalna realistka, entuzjastka zmian i intuicyjna planistka. Sposób, w jaki podchodzimy do przeprowadzania prac remontowych, jak przygotowujemy się do zakupów, czy chętnie korzystamy z usług fachowców oraz architektów, a także co nas inspiruje i napędza do działania, określa do której z czterech grup należymy. Rozwiązanie quizu pozwoli przekonać się, jaki styl jest najbliższy danej osobie i z czym się to wiąże. Zaprezentowane odpowiedzi pokażą również mocne i słabe strony każdego z typów. 

Zachęcamy do publikacji informacji o quizie, który znajduje się pod adresem https://www.porta.com.pl/otworzsiena/quiz. Zebrane na podstawie odpowiedzi dane posłużą opracowaniu raportu, który pozwoli określić, który typ remontowej osobowości dominuje wśród Polek. 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz