• Piątek, 21 czerwca 2024

System XTRF – czym się charakteryzuje?

Prowadząc firmę bez wątpienia trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że zarządzanie procesami, które będą zachodzić w ramach prowadzonej działalności jest sprawą niezwykle ważną, której nie powinniśmy lekceważyć. Jeśli firma obsługuje duże grono klientów to bez wątpienia tym bardziej musi zwracać uwagę na to, by sięgnąć po sprawny system, który sprawi, że zarządzanie poszczególnymi transakcjami okaże się łatwiejsze i tym samym współpraca z klientami przynosić będzie więcej pozytywnych efektów. Co mówią specjaliści z translationmanagement.info?

Dla firm, które zajmują się usługami tłumaczeniowymi przygotowane zostało innowacyjne narzędzie XTRF, które daje szerokie możliwości działania. Sprawdza się ono między innymi w firmach tłumaczeniowych a także lokalizacyjnych. Jego przeznaczenie dotyczy zarówno firm, które tego typu działalnością się zajmują jak i też proponowane jest do działów tłumaczeniowych bądź lokalizacyjnych, które funkcjonują w dużych korporacjach. Choćby z tego powodu zastosowanie narzędzia XTRF jest niezwykle szerokie, ponieważ profesjonalne działy tłumaczeniowe funkcjonują właściwie w każdej dużej firmie, która prowadzi działalność związaną z międzynarodową sprzedażą. Dlatego nie powinno być zaskoczenia, że tego typu system wspierający prowadzenie działalności staje się tam niezwykle popularny. 

system xtrf

Jakie możliwości daje nam XTRF?

Jeśli chodzi o zakres działania jakie może zagwarantować nam XTRF jest to bardzo szeroko zakrojona kwestia. Można bowiem dzięki temu systemowi zająć się zarządzeniem wszystkimi projektami tłumaczeniowymi, łatwiejsze staje się zarządzanie bazą klientów i podwykonawcami. W przypadku kwestii związanych z tłumaczeniami tekstów może być to szczególnie ważne, ponieważ w takiej sytuacji podwykonawców może być wielu i realizować mogą oni różne zadania. W tej grupie znajdować się będą tłumacze, weryfikatorzy, specjaliści zajmujący się składem przygotowanego tekstu. Dlatego tych mniejszych jednostek, które będą w ramach tłumaczenia wykonywać różne zadania jest rzeczywiście wiele i warto brać te kwestie pod uwagę. 

Oczywiście to nie koniec możliwości jakie przynosi nam narzędzie XTRF. To również możliwe wygodny proces fakturowania, prowadzenie działań sprzedażowych w lepiej zorganizowany sposób. Można poprzez system dokonywać wycen, zarządzać plikami projektowymi oraz zajmować się zarządzaniem jakością. To istotna kwestia, ponieważ system XTRF został przygotowany w taki sposób, że będzie oficjalnie wspierał te wszystkie działania jakie wymagane są w ramach certyfikacji ISO w ramach firmy tłumaczeniowej. Dzięki temu te realizowane przez firmę działania rzeczywiście zostaną wykonane na wysokim poziomie i powinny spełniać również oczekiwania klientów. Decydując się na współpracę z systemem XTRF firma może oczekiwać, że jej usługi będą lepiej przygotowane a proces realizacji zamówień i poszczególnych tłumaczeń będzie realizowany sprawniej. Pod tym kątem niewątpliwie widać, że system został przygotowany profesjonalnie i jest w stanie odpowiadać na oczekiwania jakie pojawiają się ze strony osób zlecających tłumaczenia.

Dowiedz się więcej na: midimania.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz