• Czwartek, 30 listopada 2023

Kvadro Home Concept - więcej możliwości by wyrazić siebie

Modułowy program imponuje zdolnością dopasowywania się do naszych potrzeb i oczekiwań. Tutaj każdy z frontów można zmieniać – pełny na szklany, lub pozostawić w formie otwartej, wybrać wariant półek, wersje oświetlenia i stworzyć mebel, który idealnie wkomponuje się w domowe wnętrze.

Kvadro to praktycznie nieskończona liczba konfiguracji. 1 mebel i 60 wariantów zabudowy jego frontu, przy zachowanych możliwościach zmiany materiału i wariantów wybarwień – w przypadku mebli Kvadro jest to możliwe! Ostatecznie otrzymujemy produkt idealnie dostosowany do potrzeb użytkownika.

jadalnia

Meble wyróżniają się prostą, geometryczną formą. Unikają zbędnych dekoracji - rolę ozdoby odgrywają w nich barwne, ryflowane aplikacje i minimalistyczne, metalowe uchwyty. Nowoczesne, ponadczasowo eleganckie będą zawsze na czasie. 

System Kvadro - stanowi kompleksową koncepcję dla domu, umożliwiając aranżację strefy dziennej, domowego miejsca pracy oraz sypialni.To kolekcja, która pozwoli stworzyć wnętrze wyraziste, indywidualne, a przy tym niezwykle przytulne. Przestrzeń, w której wszystkie elementy współgrają ze sobą tworząc idealną całość.

gabinet

W kolekcji znajdziemy liczne modele kredensów, witryn  i regałów, w tym efektowny regał narożny z ukrytym barkiem. Ofertę uzupełniają bryły:  2 warianty szafki RTV, panel TV, stolik nocny, toaletka, 2 wersje szafy ubraniowej, łóżko w kilku wariantach wymiarowych oraz biurko z dopasowanym do niego kontenerem na dokumenty. 

Meble wykonane z litego drewna i naturalnej okleiny, oferowane są w dwóch wersjach: buk twardzielowy lub dąb dziki. Dostępne w wybarwieniach: buk twardzielowy efekt wosku, buk twardzielowy orzech włoski oraz dąb dziki efekt wosku, z aplikacjami w wariantach: buk twardzielowy efekt wosku, buk twardzielowy orzech włoski, dąb dziki efekt wosku, dąb dziki szary lakierowany, buk/czereśnia antyczna i orzech olejowany.

sypialnia

Kolekcja dostępna jest w salonach firmowych Klose oraz wybranych salonach partnerskich.

www.klose.pl

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)

Zostaw komentarz